• Wpisów: 66
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 20 dni temu, 17:11
  • Licznik odwiedzin: 2 759 / 865 dni
 
odnalescsiebie1081
 
Czasem lepiej jest nie wiedzieć o niektórych sprawach.Poprostu nie zobaczyc tego co nas zaboli.Chociaż ciekawość bierze góre,niby wiedziałam podświadomie,że tak może sie stać.Jednak miałam nadzieję,że jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie-NIE MA ;(
Musze to z siebie wyżucić może będzie mi lepiej :/
Nie dostałam stażu z up ;( To było coś czego naprawdę pragnełam.Chodziłam załatwiałam papiery,złożyłam w terminie wszystko i czekałam.Cały miesiąc nie szukałam pracy,bo na staż chciałam iść.CZEKAM,CZEKAM i nic.Wkońcu dzwonię do up i co się dowiaduje że odmowa poszła do pracodawcy a ja sie pytam czego nie do mnie?
W wyjaśnieniu,że oni będa aktywizować 29+ bo teraz na ten projekt maja pieniadze.Tylko jak ja składałam papiery niebylo nic takiego powiedziane.Cholera jasna przecież Ci młodzi po szkołach,nie mający dośw.potrzebuja staży a nie ludzie koło 30.
Koleżanka też się o staż starała bardzo długo czekała na odp(ponad miesiąc) i co sie dowiaduje,że jest na stażu.No niewierze przecież ona ma tyle samo lat co ja,czyli mniej niż 29.I ją jakąś przyjeli.
Wiecie co napoczątku czułam straszną złość i niesprawiedliwość ale teraz to się cieszę.Będzie musiała pracować przez pół roku za 800zł/miesięcznie.
Ja w tym czasie mam nadzieję,że znajde coś na normalnych stawkach.Może i lepiej,że wyszło jak wyszło :)

Nie możesz dodać komentarza.